15:59 - Santaika
16:07 - Luksnėnai
16:25 - Alytaus autobusų stotis
16:34 - Daugų g.
16:42 - Skirnuva
16:45 - Alovės kr.
16:50 - Pocelonys
16:57 - Daugai
17:00 - Andriūnai
17:04 - Vėžionys
17:06 - Gudžiai
17:09 - Bobriškių sank.
17:13 - Vaizgirdonys
17:15 - Jokėnai
17:17 - Puodžiai
08:31 - Santaika
08:35 - Balkūnai
08:40 - Luksnėnai
08:55 - Alytaus autobusų stotis
09:04 - Daugų g.
09:20 - Alovės kr.
09:26 - Pocelonys
09:33 - Daugai
09:37 - Andriūnai
09:40 - Vėžionys
09:44 - Bobriškių sank.
09:47 - Vaizgirdonys
09:52 - Puodžiai