15:59 - Santaika
16:07 - Luksnėnai
16:25 - Alytaus autobusų stotis
16:34 - Daugų g.
16:42 - Skirnuva
16:45 - Alovės kr.
16:50 - Pocelonys
16:57 - Daugai
08:31 - Santaika
08:35 - Balkūnai
08:40 - Luksnėnai
08:55 - Alytaus autobusų stotis
09:04 - Daugų g.
09:20 - Alovės kr.
09:26 - Pocelonys
09:33 - Daugai