11:20 Rygos autobusų stotis,
12:35 Saločių PKP,
13:35 Panevėžio autobusų stotis,
15:40 Vilniaus autobusų stotis,
17:10 Kauno autobusų stotis,
18:15 Marijampolės autobusų stotis,
18:50 Kalvarijos pasienio punktas,
19:25 Suvalkų autobusų stotis,
21:25 Balstogės autobusų stotis,
06:15 Lvovo geležinkelio stotis,
06:50 Lvovo autobusų stotis,
08:20 Truskaveco autobusų stotis,