16:18 - Rotuliai
16:30 - Jurbarko autobusų stotis
16:56 - Eičiai
17:03 - Sakalinė
17:08 - Baltrušaičiai
17:20 - Tauragės autobusų stotis
17:30 - Sungailiškiai
17:34 - Pagramantis
17:41 - Pūtvė
17:50 - Šilalės autobusų stotis