10:55 - Roglaičiai
11:00 - Tytuvėnai
11:05 - Pavydai
11:09 - Maironiai
11:13 - Maneikiai
11:35 - Kelmės autobusų stotis
11:38 - Posūkis į Kelmę
11:40 - Mateikiai
11:42 - Kryžbarkas
11:44 - Suvartuva
11:46 - Šilo Pavėžupis
11:50 - Kunigiškė
11:52 - Bijotė
11:56 - Alksnyniškė