16:48 - Rečionys
17:00 - Ukmergės autobusų stotis
17:12 - Alionys
17:15 - Jačionys
17:19 - Krikštėnai
17:23 - Viesai
17:32 - Širvintų autobusų stotis
18:10 - J. Baltrušaičio
18:15 - Gedimino prospektas
18:18 - Žemaitės