16:38 - Reivyčių g.
16:45 - ETĮ
16:47 - Kęstučio g.
16:48 - P.n. Maxima
16:51 - Savivaldybė
16:55 - Autobusų parkas
20:19 - Reivyčių g.
20:30 - ETĮ
20:33 - Kęstučio g.
20:34 - P.n. Maxima
20:40 - Autobusų parkas