14:32 - Ratnyčia
14:39 - Randamonys
14:50 - Merkinės kryžkelė
14:55 - Masališkės
15:00 - Ilgininkai
15:03 - Meškasalis
15:11 - Daugų g.
15:16 - Miesto sodas
15:30 - Alytaus autobusų stotis
16:22 - Europos pr.
16:45 - Kauno autobusų stotis
17:00 - Šilainių poliklinika
17:04 - Devintas fortas
17:18 - Babtai
17:23 - Cinkiškiai
17:35 - Josvainiai
17:50 - Kėdainių autobusų stotis