11:45 - Raseinių autobusų stotis
11:55 - Sujainiai
12:00 - Viduklės girininkija
12:05 - Virgainiai
12:10 - Nemakščiai
12:35 - Kryžkalnio autobusų stotis
12:38 - Vaidatoniai
12:41 - Košiai
12:44 - Tujainiai
12:48 - Gineikiai
12:52 - Kaltinėnai
12:58 - Ąžuolija
13:06 - Laukuva miestelis
13:11 - Požerė
13:25 - Varniai
13:38 - Šilų girinkija
13:42 - Žarėnai
13:49 - Krėpštai
14:05 - Telšių autobusų stotis
14:15 - Buožėnai
14:20 - Gailiškiai
14:23 - Paplinkšė
14:27 - Uikiai
14:33 - Seda
17:05 - Raseinių autobusų stotis
17:18 - Viduklės girininkija
17:29 - Nemakščiai
17:50 - Kryžkalnio autobusų stotis
18:09 - Kaltinėnai
18:24 - Laukuva
18:29 - Požerė
18:43 - Varniai
18:52 - Janapolė
19:25 - Telšių autobusų stotis
19:32 - Buožėnai
19:41 - Paplinkšė
19:51 - Seda