17:20 - Ramygala
17:29 - Truskava
17:37 - Lančiūnava
17:41 - Stebuliai
17:43 - Skerdikai
17:44 - Aristava
17:48 - Vilainiai
17:52 - Centras
18:00 - Kėdainių autobusų stotis
18:09 - Medekšiai
18:13 - Nociūnai
18:19 - Pėdžiai
18:22 - Žiogaičiai
18:26 - Gelnai
18:30 - Vandžiogala
18:51 - Devintas fortas
18:58 - Šilainių poliklinika
19:04 - Kauno pilis
19:25 - Kauno autobusų stotis
20:22 - Sūduvos stadionas
20:30 - Marijampolės autobusų stotis
20:31 - J. Dailidės g.
20:40 - Gižų kryžkelė
20:45 - Antupiai