08:45 Radviliškio autobusų stotis,
08:55 Kutiškiai,
09:00 Šniūraičiai,
09:05 Mokykla,
09:06 Kairiai,
09:07 Susivienijimas,
09:08 Bertužiai,
09:10 Aleksandrija,
09:20 Šiaulių autobusų stotis,
10:10 Radviliškio autobusų stotis,
10:20 Kutiškiai,
10:25 Šniūraičiai,
10:30 Mokykla,
10:31 Kairiai,
10:32 Susivienijimas,
10:33 Bertužiai,
10:35 Aleksandrija,
10:45 Šiaulių autobusų stotis,