05:41 - Radviliškio autobusų stotis
07:55 - Fabijoniškės
08:03 - Gedimino prospektas
08:07 - Žemaitės
10:45 - Radviliškio autobusų stotis
10:50 - Karčemos
10:53 - Linkaičiai
10:56 - Velžiai
11:05 - Šeduva
11:10 - Raudondvaris
11:11 - Mažuliai
11:14 - Pakalniškiai
11:17 - Dambava
11:20 - Pociūnai
11:25 - Smilgiai
11:31 - Perekšliai
11:36 - Gustonys
11:42 - Berčiūnai
11:50 - F. Vaitkaus
12:05 - Panevėžio autobusų stotis
12:07 - Autobusų parkas
12:12 - ŠILAGALYS
12:30 - Šilai
12:37 - Baleliai
12:41 - Taujėnai
12:43 - Šalnos
12:45 - Gaiveniai
13:00 - Ukmergės autobusų stotis
13:15 - Krikštėnai
13:52 - J. Baltrušaičio
13:56 - Gedimino prospektas
13:59 - Žemaitės
16:40 - Radviliškio autobusų stotis
16:54 - Šeduva
17:10 - Smilgiai
17:32 - F. Vaitkaus
17:45 - Panevėžio autobusų stotis
17:48 - Autobusų parkas
18:40 - Ukmergės autobusų stotis
19:30 - J. Baltrušaičio
19:35 - Gedimino prospektas
19:38 - Žemaitės
06:50 - Radviliškio autobusų stotis
06:55 - Karčemos
06:58 - Linkaičiai
07:10 - Šeduva
07:15 - Raudondvaris
07:20 - Pakalniškiai
07:24 - Dambava
07:28 - Pociūnai
07:33 - Smilgiai
07:40 - Perekšliai
07:57 - F. Vaitkaus
08:05 - Panevėžio autobusų stotis
08:08 - Autobusų parkas
08:28 - Šilai
08:35 - Baleliai
08:39 - Taujėnai
08:42 - Šalnos
08:45 - Gaiveniai
09:00 - Ukmergės autobusų stotis
09:55 - J. Baltrušaičio
10:03 - Žemaitės
15:30 - Radviliškio autobusų stotis
15:33 - Karčemos
15:35 - Linkaičiai
15:44 - Šeduva
15:47 - Raudondvaris
15:50 - Pakalniškiai
15:53 - Dambava
15:56 - Pociūnai
16:01 - Smilgiai
16:09 - Perekšliai
16:26 - F. Vaitkaus
16:35 - Panevėžio autobusų stotis
16:38 - Autobusų parkas
16:58 - Šilai
17:30 - Ukmergės autobusų stotis
18:22 - J. Baltrušaičio
18:29 - Žemaitės
06:35 - Radviliškio autobusų stotis
08:45 - J. Baltrušaičio
08:50 - Gedimino prospektas
08:53 - Žemaitės
19:20 - Radviliškio autobusų stotis
19:34 - Šeduva
20:11 - F. Vaitkaus
20:20 - Panevėžio autobusų stotis
20:23 - Autobusų parkas
21:15 - Ukmergės autobusų stotis
22:05 - J. Baltrušaičio
22:10 - Gedimino prospektas
22:13 - Žemaitės
14:40 - Radviliškio autobusų stotis
15:29 - F. Vaitkaus
15:38 - Panevėžio autobusų stotis
15:41 - Autobusų parkas
17:15 - J. Baltrušaičio
17:20 - Gedimino prospektas
17:23 - Žemaitės