18:06 - Radiškis
18:10 - Šventupė
18:12 - Vidiškiai
18:30 - Ukmergės autobusų stotis
18:34 - Senas paštas
18:41 - Dainavos kryžkelė
18:50 - Pageležiai
18:57 - Markutiškiai
19:10 - Jonavos autobusų stotis
19:30 - Kauno oro uostas
19:40 - Kalniečių poliklinika
19:47 - Utenos g.
20:05 - Kauno autobusų stotis
07:31 - Radiškis
07:35 - Šventupė
07:38 - Vidiškiai
07:55 - Ukmergės autobusų stotis
07:59 - Senas paštas
08:06 - Dainavos kryžkelė
08:15 - Pageležiai
08:23 - Markutiškiai
08:35 - Jonavos autobusų stotis
08:55 - Kauno oro uostas
09:09 - Kalniečių poliklinika
09:14 - Utenos g.
09:25 - Kauno autobusų stotis
15:31 - Radiškis
15:35 - Šventupė
15:38 - Vidiškiai
15:55 - Ukmergės autobusų stotis
15:59 - Senas paštas
16:06 - Dainavos kryžkelė
16:15 - Pageležiai
16:23 - Markutiškiai
16:35 - Jonavos autobusų stotis
16:55 - Kauno oro uostas
17:09 - Kalniečių poliklinika
17:14 - Utenos g.
17:30 - Kauno autobusų stotis
09:03 - Radiškis
09:07 - Šventupė
09:10 - Vidiškiai
09:13 - Mūšia
09:25 - Ukmergės autobusų stotis
09:29 - Kauno
09:35 - Laibiškiai
09:38 - Dainavos kryžkelė
09:43 - Bernotiškiai
09:48 - Pageležiai
09:51 - Aklasis ežeras
09:54 - Ilgabradai
09:57 - Markutiškiai
10:02 - Jadvygava
10:10 - Jonavos autobusų stotis
10:30 - Kauno oro uostas
10:45 - Kalniečių poliklinika
10:50 - Utenos g.
10:55 - Kauno autobusų stotis
11:35 - Radiškis
11:39 - Šventupė
11:42 - Vidiškiai
11:45 - Mūšia
12:00 - Ukmergės autobusų stotis
12:04 - Kauno
12:10 - Laibiškiai
12:13 - Dainavos kryžkelė
12:18 - Bernotiškiai
12:23 - Pageležiai
12:26 - Aklasis ežeras
12:29 - Ilgabradai
12:32 - Markutiškiai
12:37 - Jadvygava
12:45 - Jonavos autobusų stotis
13:05 - Kauno oro uostas
13:20 - Kalniečių poliklinika
13:25 - Utenos g.
13:30 - Kauno autobusų stotis
16:55 - Radiškis
16:59 - Šventupė
17:02 - Vidiškiai
17:20 - Ukmergės autobusų stotis
17:24 - Kauno
17:33 - Dainavos kryžkelė
17:42 - Pageležiai
17:49 - Markutiškiai
18:03 - Jonavos autobusų stotis
18:24 - Kauno oro uostas
18:35 - Kalniečių poliklinika
18:40 - Utenos g.
18:50 - Kauno autobusų stotis