13:40 - Prienų autobusų stotis
13:53 - Išlaužas
15:00 - Prienų autobusų stotis
15:15 - Išlaužas
16:50 - Prienų autobusų stotis
16:56 - Strielčiai
16:59 - Pabališkiai
17:02 - Pakumprys
17:07 - Išlaužas
06:20 - Prienų autobusų stotis
06:35 - Išlaužas
17:55 - Prienų autobusų stotis
18:10 - Išlaužas
10:25 - Prienų autobusų stotis
10:38 - Išlaužas
06:35 - Prienų autobusų stotis
06:36 - Sodra
06:38 - Dujų ūkio k-ra
06:40 - Mačiūnai
06:42 - Pačiudiškiai
06:44 - Čiudiškiai
06:46 - Šaltininkai
06:48 - Dambrava
06:48 - Dambrava
06:50 - Gražučiai
06:55 - Gražučiai
06:52 - Rutkiškės
06:57 - Lapupis
07:00 - Išlaužas
10:30 - Prienų autobusų stotis
10:31 - Sodra
10:32 - Dujų ūkio k-ra
10:37 - Mačiūnai
10:40 - Pačiudiškiai
10:42 - Čiudiškiai
10:44 - Šaltininkai
10:47 - Dambrava
10:47 - Dambrava
10:50 - Gražučiai
10:55 - Gražučiai
10:52 - Rutkiškės
10:57 - Lapupis
11:02 - Išlaužas
14:50 - Prienų autobusų stotis
14:51 - Sodra
14:52 - Dujų ūkio k-ra
14:55 - Mačiūnai
15:00 - Pačiudiškiai
15:05 - Čiudiškiai
15:08 - Šaltininkai
15:12 - Dambrava
15:12 - Dambrava
15:16 - Gražučiai
15:23 - Gražučiai
15:20 - Rutkiškės
15:25 - Lapupis
15:35 - Išlaužas
17:15 - Prienų autobusų stotis
17:16 - Sodra
17:17 - Dujų ūkio k-ra
17:20 - Mačiūnai
17:23 - Pačiudiškiai
17:25 - Čiudiškiai
17:27 - Šaltininkai
17:30 - Dambrava
17:30 - Dambrava
17:33 - Gražučiai
17:38 - Gražučiai
17:35 - Rutkiškės
17:40 - Lapupis
17:45 - Išlaužas
07:45 - Prienų autobusų stotis
08:00 - Išlaužas
19:05 - Prienų autobusų stotis
19:18 - Išlaužas
20:05 - Prienų autobusų stotis
20:18 - Išlaužas
07:30 - Prienų autobusų stotis
07:35 - Strielčiai
07:37 - Pabališkiai
07:39 - Pakumprys
07:43 - Išlaužas
14:40 - Prienų autobusų stotis
14:46 - Strielčiai
14:49 - Pabališkiai
14:52 - Pakumprys
14:56 - Išlaužas
13:10 - Prienų autobusų stotis
13:16 - Strielčiai
13:19 - Pabališkiai
13:22 - Pakumprys
13:27 - Išlaužas
17:20 - Prienų autobusų stotis
17:26 - Strielčiai
17:29 - Pabališkiai
17:32 - Pakumprys
17:37 - Išlaužas
10:00 - Prienų autobusų stotis
10:06 - Strielčiai
10:08 - Pabališkiai
10:10 - Pakumprys
10:15 - Išlaužas
12:00 - Prienų autobusų stotis
12:06 - Strielčiai
12:08 - Pabališkiai
12:10 - Pakumprys
12:15 - Išlaužas
11:10 - Prienų autobusų stotis
11:16 - Strielčiai
11:19 - Pabališkiai
11:22 - Pakumprys
11:27 - Išlaužas