12:42 - Pirmojo Alytaus aikštė
12:47 - Norgeliškės
12:50 - Karvelninkai II
12:54 - Punios kr.
13:00 - Vežionys
13:02 - Verbyliškės
13:08 - Jieznas
13:11 - Verbyliškės
13:15 - Pikelionys
13:17 - Pakrovai
13:22 - Stakliškės
13:24 - Stakliškių pav.
13:27 - Lelionys
06:23 - Pirmojo Alytaus aikštė
06:25 - Takniškių kryžkelė
06:27 - Alytaus k.
06:29 - Takniškiai I
06:30 - Takniškiai II
06:32 - Lelionys
06:30 - Pirmojo Alytaus aikštė
06:32 - Takniškių kryžkelė
06:34 - Alytaus k.
06:37 - Takniškiai I
06:39 - Takniškiai II
06:42 - Lelionys
13:30 - Pirmojo Alytaus aikštė
13:34 - Takniškių kryžkelė
13:37 - Alytaus k.
13:41 - Takniškiai I
13:44 - Takniškiai II
13:47 - Lelionys
06:07 - Pirmojo Alytaus aikštė
06:15 - Norgeliškės
06:20 - Punios kr.
06:25 - Vežionys
06:27 - Verbyliškės
06:30 - Pikelionys
06:35 - Stakliškių pav.
06:38 - Lelionys