18:53 - Pelaičiai
19:00 - Rietavas
19:05 - Jaupėnai
19:07 - Girdvainiai
19:10 - Patyris
19:12 - Kapstatai
19:14 - Endriejavas
19:18 - Šilėnai
19:20 - Žemguliai
19:22 - Antkoptis
19:24 - Balkalnis
19:29 - Vėžaičiai
19:40 - Gargždų autobusų stotis
19:47 - Dauparai
19:54 - Jakai
20:01 - Mokyklos
20:10 - Klaipėdos autobusų stotis
20:16 - Miesto ligoninė
20:35 - Palangos autobusų stotis