06:59 - Pašvitinys
07:06 - Gegiedžiai
07:10 - Triškoniai
07:12 - Dūčiai
07:16 - Linkuva
07:25 - Petrašiūnai
07:38 - Pakruojo autobusų stotis
11:03 - Pašvitinys
11:11 - Draudeliai
11:16 - Voroniai
11:22 - Kalevai
11:26 - Laborų sankryža
11:30 - Telišioniai
11:33 - Šiliškis
11:35 - Mažeikoniai
11:40 - Pakruojo autobusų stotis
17:53 - Pašvitinys
18:01 - Draudeliai
18:06 - Voroniai
18:12 - Kalevai
18:16 - Laborų sankryža
18:21 - Telišioniai
18:24 - Šiliškis
18:26 - Mažeikoniai
18:30 - Pakruojo autobusų stotis
08:38 - Pašvitinys
08:41 - Pelaniškiai
08:48 - Rimkūnai
08:51 - Gaižūnai
08:54 - Mikalojūnai
08:57 - Girininkija
09:00 - Gimnazija
09:03 - Linkuva
09:10 - Megučioniai
09:13 - Girbutkiai
09:15 - Petrašiūnai
09:20 - Akmenėliai
09:24 - Pakruojis
09:25 - Pakruojo autobusų stotis
16:08 - Pašvitinys
16:11 - Pelaniškiai
16:15 - Rimkūnai
16:20 - Gaižūnai
16:23 - Mikalojūnai
16:27 - Girininkija
16:29 - Gimnazija
16:32 - Linkuva
16:40 - Girbutkiai
16:43 - Petrašiūnai
16:48 - Akmenėliai
16:52 - Pakruojis
16:55 - Pakruojo autobusų stotis
08:25 - Pašvitinys
08:30 - Pelaniškiai
08:38 - Rimkūnai
08:42 - Gaižūnai
08:47 - Mikalojūnai
08:52 - Girininkija
08:56 - Gimnazija
09:00 - Linkuva
09:09 - Megučioniai
09:13 - Girbutkiai
09:17 - Petrašiūnai
09:21 - Akmenėliai
09:23 - Pakruojis
09:40 - Pakruojo autobusų stotis
08:25 - Pašvitinys
08:30 - Pelaniškiai
08:38 - Rimkūnai
08:42 - Gaižūnai
08:47 - Mikalojūnai
08:52 - Girininkija
08:56 - Gimnazija
09:00 - Linkuva
09:13 - Girbutkiai
09:17 - Petrašiūnai
09:21 - Akmenėliai
09:23 - Pakruojis
09:40 - Pakruojo autobusų stotis
13:34 - Pašvitinys
13:37 - Pelaniškiai
13:45 - Rimkūnai
13:46 - Gaižūnai
13:49 - Mikalojūnai
13:53 - Girininkija
13:55 - Gimnazija
13:58 - Linkuva
14:06 - Megučioniai
14:09 - Girbutkiai
14:12 - Petrašiūnai
14:16 - Akmenėliai
14:20 - Pakruojis
14:25 - Pakruojo autobusų stotis
17:46 - Pašvitinys
17:49 - Pelaniškiai
17:55 - Rimkūnai
17:57 - Gaižūnai
18:00 - Mikalojūnai
18:04 - Girininkija
18:06 - Gimnazija
18:09 - Linkuva
18:13 - Mūša
18:18 - Petrašiūnai
18:23 - Akmenėliai
18:25 - Pakruojis
18:27 - Pakruojo g-vė
18:28 - Stadionas
18:30 - Pakruojo autobusų stotis