13:26 - Patašinė
13:40 - Marijampolės autobusų stotis
13:41 - J. Dailidės g.
13:50 - Gižų pieninė
13:55 - Antupiai
14:10 - Vilkaviškio autobusų stotis
14:15 - Pervaža
14:19 - Klausučiai
14:22 - Žalioji
14:26 - Juozapavas
14:29 - Kataučizna
14:35 - K.Naumiestis
14:39 - Būbleliai
14:43 - Keturnaujiena
14:50 - Sintautai
14:54 - Išdagiai
15:15 - Šakiai