13:26 - Patašinė
13:40 - Marijampolės autobusų stotis
13:41 - J. Dailidės g.
13:50 - Gižų pieninė
13:55 - Antupiai
14:10 - Vilkaviškio autobusų stotis
14:15 - Pervaža
14:19 - Klausučiai
14:22 - Žalioji
14:26 - Juozapavas