09:05 - Pasvalio autobusų stotis
09:12 - Talačkoniai
09:17 - Kalnas
09:23 - Pumpėnai
09:28 - Sereikoniai
09:34 - Gegužinė
09:47 - Alyvų g.
09:48 - Ligoninė
10:00 - Panevėžio autobusų stotis
10:02 - Autobusų parkas
10:07 - Šilagalys
10:25 - Šilai
10:55 - Ukmergės autobusų stotis
11:46 - J. Baltrušaičio
11:50 - Gedimino prospektas
11:53 - Žemaitės
12:00 - Vilniaus autobusų stotis
12:50 - Pasvalio autobusų stotis
12:57 - Talačkoniai
13:02 - Kalnas
13:08 - Pumpėnai
13:26 - Alyvų g.
13:28 - Ligoninė
13:40 - Panevėžio autobusų stotis
13:42 - Autobusų parkas
14:02 - Šilai
14:35 - Ukmergės autobusų stotis
14:50 - Krikštėnai
15:27 - J. Baltrušaičio
15:31 - Gedimino prospektas
15:34 - Žemaitės
15:40 - Vilniaus autobusų stotis
18:40 - Pasvalio autobusų stotis
18:47 - Talačkoniai
18:52 - Kalnas
18:58 - Pumpėnai
19:16 - Alyvų g.
19:18 - Ligoninė
19:30 - Panevėžio autobusų stotis
19:32 - Autobusų parkas
19:52 - Šilai
20:25 - Ukmergės autobusų stotis
20:40 - Krikštėnai
21:17 - J. Baltrušaičio
21:21 - Gedimino prospektas
21:24 - Žemaitės
21:30 - Vilniaus autobusų stotis
10:40 - Pasvalio autobusų stotis
10:58 - Pumpėnai
11:16 - Alyvų g.
11:18 - Ligoninė
11:30 - Panevėžio autobusų stotis
11:33 - Autobusų parkas
11:53 - Šilai
13:05 - J. Baltrušaičio
13:10 - Gedimino prospektas
13:13 - Žemaitės
13:20 - Vilniaus autobusų stotis
17:55 - Pasvalio autobusų stotis
18:09 - Pumpėnai
18:26 - Alyvų g.
18:28 - Ligoninė
18:40 - Panevėžio autobusų stotis
18:43 - Autobusų parkas
20:10 - J. Baltrušaičio
20:15 - Gedimino prospektas
20:18 - Žemaitės
20:25 - Vilniaus autobusų stotis
06:25 - Pasvalio autobusų stotis
06:32 - Talačkoniai
06:37 - Kalnas
06:43 - Pumpėnai
06:48 - Sereikoniai
06:53 - Gegužinė
07:06 - Alyvų g.
07:08 - Ligoninė
07:20 - Panevėžio autobusų stotis
07:23 - Autobusų parkas
08:50 - J. Baltrušaičio
08:55 - Gedimino prospektas
08:58 - Žemaitės
09:05 - Vilniaus autobusų stotis
16:15 - Pasvalio autobusų stotis
16:22 - Talačkoniai
16:27 - Kalnas
16:33 - Pumpėnai
16:38 - Sereikoniai
16:43 - Gegužinė
16:56 - Alyvų g.
16:58 - Ligoninė
17:10 - Panevėžio autobusų stotis
17:13 - Autobusų parkas
18:40 - J. Baltrušaičio
18:45 - Gedimino prospektas
18:48 - Žemaitės
18:55 - Vilniaus autobusų stotis
15:05 - Pasvalio autobusų stotis
15:19 - Pumpėnai
15:35 - Alyvų g.
15:50 - Panevėžio autobusų stotis
15:56 - Velžio kelias
16:04 - Miežiškiai
16:20 - Raguva
16:26 - Levaniškis
16:30 - Menturiai
16:33 - Baleliai
16:35 - Kraupėnai
16:37 - Šiukštiškėliai
16:39 - Taujėnai
16:43 - Paąžuoliai
16:45 - Skabeikiai
16:47 - Kurėnai
16:48 - Rečionys
17:00 - Ukmergės autobusų stotis
17:12 - Alionys
17:15 - Jačionys
17:19 - Krikštėnai
17:23 - Viesai
17:32 - Širvintų autobusų stotis
18:10 - J. Baltrušaičio
18:15 - Gedimino prospektas
18:18 - Žemaitės
18:25 - Vilniaus autobusų stotis