Parodos g.-Biržų autobusų stotis
Autobusų tvarkaraštis: Rinkuškiai-Autobusų stotis
Š
09:59 -
Parodos g.
10:01 -
Centras
10:02 -
J. Janonio aikštė
10:03 -
Biržų autobusų stotis