07:27 - Paprūdžiai
07:40 - Kelmės autobusų stotis
12:15 - Paprūdžiai
12:30 - Kelmės autobusų stotis
16:30 - Paprūdžiai
16:45 - Kelmės autobusų stotis
08:40 - Paprūdžiai
08:45 - Pagojis
08:51 - Rūta
08:55 - Kelmės autobusų stotis
14:00 - Paprūdžiai
14:02 - Pagojis
14:05 - Rūta
14:10 - Kelmės autobusų stotis
07:50 - Paprūdžiai
07:53 - M.S.V.
07:55 - Pagojis
08:00 - Kelmės autobusų stotis
07:40 - Paprūdžiai
07:45 - Pagojis
07:50 - Kelmės autobusų stotis
09:22 - Paprūdžiai
09:28 - Pagojis
09:33 - Rūta
09:35 - Kelmės autobusų stotis
16:24 - Paprūdžiai
16:30 - Pagojis
16:33 - Rūta
16:35 - Kelmės autobusų stotis