05:21 - Papilė
05:50 - Darbininkų
05:51 - Turgus
06:00 - Šiaulių autobusų stotis
06:02 - Geležinkelio stotis
06:07 - Radviliškio g.
06:23 - Vaižganto g.
06:35 - Radviliškio autobusų stotis
08:45 - J. Baltrušaičio
08:50 - Gedimino prospektas
08:53 - Žemaitės
09:00 - Vilniaus autobusų stotis
17:50 - Papilė
18:12 - Kuršėnų autobusų stotis
18:36 - Turgus
18:50 - Šiaulių autobusų stotis
18:52 - Geležinkelio stotis
18:59 - Radviliškio g.
19:13 - Vaižganto g.
19:20 - Radviliškio autobusų stotis
19:34 - Šeduva
20:11 - F. Vaitkaus
20:20 - Panevėžio autobusų stotis
20:23 - Autobusų parkas
21:15 - Ukmergės autobusų stotis
22:05 - J. Baltrušaičio
22:10 - Gedimino prospektas
22:13 - Žemaitės
22:20 - Vilniaus autobusų stotis
13:20 - Papilė
13:56 - Turgus
14:10 - Šiaulių autobusų stotis
14:12 - Geležinkelio stotis
14:19 - Radviliškio g.
14:33 - Vaižganto g.
14:40 - Radviliškio autobusų stotis
15:29 - F. Vaitkaus
15:38 - Panevėžio autobusų stotis
15:41 - Autobusų parkas
17:15 - J. Baltrušaičio
17:20 - Gedimino prospektas
17:23 - Žemaitės
17:30 - Vilniaus autobusų stotis