08:15 Panevėžio autobusų stotis,
08:18 Autobusų parkas,
08:22 LEPŠIAI,
08:25 Šilagalys,
08:28 Šilaičiai,
08:30 Šilaičių kapinės,
09:00 Panevėžio autobusų stotis,
09:03 Autobusų parkas,
09:07 LEPŠIAI,
09:10 Šilagalys,
09:13 Šilaičiai,
09:15 Šilaičių kapinės,
09:45 Panevėžio autobusų stotis,
09:48 Autobusų parkas,
09:52 LEPŠIAI,
09:55 Šilagalys,
09:58 Šilaičiai,
10:00 Šilaičių kapinės,
10:30 Panevėžio autobusų stotis,
10:33 Autobusų parkas,
10:37 LEPŠIAI,
10:40 Šilagalys,
10:43 Šilaičiai,
10:45 Šilaičių kapinės,
11:35 Panevėžio autobusų stotis,
11:38 Autobusų parkas,
11:42 LEPŠIAI,
11:45 Šilagalys,
11:48 Šilaičiai,
11:50 Šilaičių kapinės,