05:40 Panevėžio autobusų stotis,
05:48 F. Vaitkaus,
06:21 Šeduva,
06:37 Radviliškio autobusų stotis,
06:57 Vilkaviškio g.,
07:00 Geriatrijos centras,
07:15 Šiaulių autobusų stotis,
07:22 Turgus,
07:41 Kuršėnų autobusų stotis,
07:54 Raudėnai,
08:02 Tryškių kelias,
08:30 Telšių autobusų stotis,
09:05 Plungės autobusų stotis,
09:22 Aleksandravas,
09:31 Kartena,
09:50 Kretingos autobusų stotis,
10:10 Palangos autobusų stotis,
10:25 Miesto ligoninė,
10:35 Universiteto,
10:50 Klaipėdos autobusų stotis,