07:00 Panevėžio autobusų stotis,
07:04 F. Vaitkaus,
07:13 Bernatoniai,
07:15 Sanžilė,
07:19 Kiūčiai,
07:21 Šiaudynė,
07:24 Skaistgiriai,
07:29 GAILIŪNAI,
07:34 Medikoniai,
07:39 Mikoliškis,
07:45 Pušalotas,
07:50 Valmoniai,
07:53 Maldučioniai,
08:00 Pamažupiai,
08:06 Joniškėlio autobusų stotis,
08:10 Narteikiai,
16:40 Panevėžio autobusų stotis,
16:44 F. Vaitkaus,
16:51 Bernatoniai,
16:53 Sanžilė,
16:56 Kiūčiai,
16:58 Šiaudynė,
17:01 Skaistgiriai,
17:06 GAILIŪNAI,
17:11 Medikoniai,
17:15 Mikoliškis,
17:20 Pušalotas,
17:25 Valmoniai,
17:28 Maldučioniai,
17:38 Pamažupiai,
17:45 Joniškėlio autobusų stotis,
17:50 Narteikiai,