07:00 Panevėžio autobusų stotis,
07:05 F. Vaitkaus,
07:12 Nausodė,
07:15 Berčiūnai,
07:18 Auriliškis,
07:23 Gustonys,
11:00 Panevėžio autobusų stotis,
11:05 F. Vaitkaus,
11:12 Nausodė,
11:15 Berčiūnai,
11:18 Auriliškis,
11:23 Gustonys,
15:30 Panevėžio autobusų stotis,
15:35 F. Vaitkaus,
15:42 Nausodė,
15:45 Berčiūnai,
15:48 Auriliškis,
15:53 Gustonys,