15:15 Palangos autobusų stotis,
15:45 Miesto ligoninė,
15:50 Universiteto,
16:00 Klaipėdos autobusų stotis,
16:30 Priekulė,
16:37 Vilkyčiai,
16:45 Saugos,
16:50 Žemaitkiemis II,
17:10 Šilutės autobusų stotis,
17:21 Juknaičiai,
17:32 Usėnai,
17:38 Stoniškiai,
17:52 Pagėgiai,
17:55 Mikytai,
17:58 Trakininkai,
18:01 Lumpėnai,
18:03 Palumpiai,
18:08 Vilkyškiai,
18:12 Mociškiai,
18:15 Žukų kryžkelė,
18:20 Jūrava,
18:26 Viešvilė,
18:30 Išdagai,
18:34 Užbaliai,
18:39 Smalininkai,
18:41 Pašventys,
18:46 Kalnėnai,
19:15 Jurbarko autobusų stotis,
19:17 Kiduliai,
19:23 Žygėnai,
19:28 Valenčiūnai,
19:45 Šakiai,
19:54 Sintautai,
20:01 Keturnaujiena,
20:05 Būbleliai,
20:09 Kudirkos Naumiestis,
20:18 Žalioji,
20:25 Ligoninė,
20:30 Vilkaviškio autobusų stotis,
20:41 Antupiai,
20:47 Gižų kryžkelė,
20:56 J. Dailidės g.,
21:00 Marijampolės autobusų stotis,