16:05 - Pakruojo autobusų stotis
16:28 - Degučiai
16:40 - Centras
17:00 - Šiaulių autobusų stotis
17:07 - Turgus
17:25 - Kuršėnų autobusų stotis
17:39 - Raudėnai
17:43 - Vadeikiai
17:47 - Tryškių kelias
18:15 - Telšių autobusų stotis