16:05 - Pakruojo autobusų stotis
16:28 - Degučiai
16:40 - Centras
17:00 - Šiaulių autobusų stotis
17:07 - Turgus
17:25 - Kuršėnų autobusų stotis
17:39 - Raudėnai
17:43 - Vadeikiai
17:47 - Tryškių kelias
18:15 - Telšių autobusų stotis
18:37 - Staneliai
18:45 - Plungės autobusų stotis
19:00 - Palūkščiai
19:04 - Aleksandravas
19:14 - Kartena
19:30 - Kretingos autobusų stotis
19:45 - Palangos autobusų stotis
20:00 - Miesto ligoninė
20:05 - Universiteto
20:10 - Klaipėdos autobusų stotis