14:05 Pakruojo autobusų stotis,
14:15 Bešoniai,
14:21 Klovainiai,
14:25 Beržiniai,
14:28 Moniūnai,
14:33 Rozalimo pav,
14:35 Rozalimas,
14:38 Padubysys,
14:42 Bunčiai,
14:47 Žvirbloniai,
14:50 Vaitkūnai,
14:53 Tarvydai,
15:00 Mediniškiai,