08:30 Pakruojo autobusų stotis,
08:42 Šukioniai,
08:45 Kauksnujai,
08:51 Mažaičiai,
08:55 Aukštelkai,
09:00 Kauliniai,
09:05 Radviliškio autobusų stotis,