11:00 Pakruojo autobusų stotis,
11:05 Šinkančiškis,
11:17 Paežeriai,
11:20 Rozalimo pav,
11:22 Rozalimas,
11:24 Padubysys,
11:29 Meldiniai,
11:33 Plaučiškiai,
06:25 Pakruojo autobusų stotis,
06:30 Šinkančiškis,
06:34 Paežeriai,
06:38 Rozalimo pav,
06:41 Rozalimas,
06:43 Padubysys,
06:47 Meldiniai,
06:52 Plaučiškiai,
14:40 Pakruojo autobusų stotis,
14:51 Šinkančiškis,
14:57 Paežeriai,
15:03 Rozalimo pav,
15:05 Rozalimas,
15:07 Padubysys,
15:15 Meldiniai,
15:20 Plaučiškiai,