06:54 - Pakražančio k.
06:56 - Pakražantis
06:59 - Jauniškė
07:04 - Rezgaliai
07:08 - Kelias į Stulgius
07:09 - Kryžkalnio autobusų stotis
14:44 - Pakražančio k.
14:50 - Pakražantis
14:55 - Jauniškė
14:57 - Rezgaliai
15:00 - Tysaičiai
15:02 - Centras
15:04 - // Brigada
15:08 - Adomaičiai
15:10 - Budraičiai
15:12 - Pamergių st.
15:17 - Žirnainiai
15:20 - Gudeliai
15:27 - Stulgių m.
15:28 - Posūkis į Stulgius
15:30 - Senasis kelias
15:32 - Kryžkalnio autobusų stotis