18:01 - Pagramantis
18:05 - Alijošiškė
18:08 - Pūtvė
18:20 - Šilalės autobusų stotis
18:25 - Lingiškė
18:27 - Žąsinas
18:30 - Šarkai
18:32 - Drobūkščiai
18:36 - Kvėdarna
18:40 - Grimzdai
18:41 - Lembas
18:45 - Girėnai
18:48 - Stumbrės
18:53 - Pelaičiai
19:00 - Rietavas
19:05 - Jaupėnai
19:07 - Girdvainiai
19:10 - Patyris
19:12 - Kapstatai