09:02 - Pageležiai
09:11 - Dainavos kryžkelė
09:13 - Laibiškiai
09:19 - Kauno
09:30 - Ukmergės autobusų stotis
09:36 - Mūšia
09:38 - Vidiškiai
09:40 - Šventupė
09:45 - Žemieji Svirnai
09:49 - Svirnai II
09:55 - Kavarskas
09:59 - Zaviesiškis
10:15 - Anykščių autobusų stotis
10:30 - Leliūnai
10:35 - Pauriškiai
10:40 - Svėdasai
10:46 - Savičiūnai 2
10:48 - Juodonys
10:50 - Kalviai
10:56 - Kamajai
11:03 - Skrebiškis I
11:07 - Sėlynė
13:02 - Pageležiai
13:11 - Dainavos kryžkelė
13:13 - Laibiškiai
13:19 - Kauno
13:30 - Ukmergės autobusų stotis
13:36 - Mūšia
13:38 - Vidiškiai
13:40 - Šventupė
13:45 - Žemieji Svirnai
13:49 - Svirnai II
13:55 - Kavarskas
14:15 - Anykščių autobusų stotis
14:30 - Leliūnai
14:35 - Pauriškiai
14:40 - Svėdasai
14:46 - Savičiūnai 2
14:48 - Juodonys
14:50 - Kalviai
14:56 - Kamajai
15:03 - Skrebiškis I
15:07 - Sėlynė
17:32 - Pageležiai
17:41 - Dainavos kryžkelė
17:43 - Laibiškiai
17:49 - Kauno
18:00 - Ukmergės autobusų stotis
18:06 - Mūšia
18:08 - Vidiškiai
18:10 - Šventupė
18:15 - Žemieji Svirnai
18:19 - Svirnai II
18:25 - Kavarskas
18:45 - Anykščių autobusų stotis
19:00 - Leliūnai
19:05 - Pauriškiai
19:10 - Svėdasai
19:16 - Savičiūnai 2
19:18 - Juodonys
19:20 - Kalviai
19:26 - Kamajai
19:33 - Skrebiškis I
19:37 - Sėlynė
16:05 - Pageležiai
16:10 - Bernotiškiai
16:15 - Dainavos kryžkelė
16:17 - Laibiškiai
16:24 - Kauno
16:35 - Ukmergės autobusų stotis
16:40 - Mūšia
16:43 - Vidiškiai
16:46 - Šventupė
16:50 - Žemieji Svirnai
16:54 - Svirnai II
16:57 - Staskūniškis
17:00 - Kavarskas
17:03 - Bebrūnai
17:06 - Zaviesiškis
17:09 - Vaivadiškiai
17:12 - Ažuožeriai
17:25 - Anykščių autobusų stotis
17:31 - Elmininkai
17:34 - Vosgėliai
17:37 - Čekonys
17:40 - Rašimai
17:43 - Leliūnai
17:46 - Mickūnai
17:50 - Pauriškiai
17:55 - Svėdasai
18:00 - Kraštai
18:03 - Savičiūnai 2
18:06 - Juodonys
18:09 - Kalviai
18:12 - Laukagaliai
18:16 - Kamajai
18:23 - Skrebiškis I
18:27 - Sėlynė
20:17 - Pageležiai
20:27 - Dainavos kryžkelė
20:36 - Kauno
20:45 - Ukmergės autobusų stotis
20:53 - Vidiškiai
20:55 - Šventupė
21:10 - Kavarskas
21:20 - Ažuožeriai
21:30 - Anykščių autobusų stotis
21:45 - Leliūnai
21:55 - Svėdasai
22:05 - Kalviai
22:11 - Kamajai
22:18 - Skrebiškis I
22:22 - Sėlynė