20:34 - P.n. Maxima
20:40 - Autobusų parkas
07:02 - P.n. Maxima
07:04 - Kęstučio g.
07:05 - Algirdo g.
07:06 - Reivyčių g.
07:10 - ETĮ
07:12 - Reivyčių g.
07:14 - Valančiaus g.
07:16 - Vakarų g.
07:19 - Avalynės f.
07:22 - Oruva
07:25 - Sodų gatvė
07:28 - Draugystės gatvė
07:30 - Prekybos centras IKI
07:33 - Daukšos
07:35 - Turgus
07:38 - Savivaldybė
07:43 - Autobusų parkas