16:29 - Oruva
16:31 - Avalynės f.
16:33 - Vakarų g.
16:35 - Valančiaus g.
16:38 - Reivyčių g.
16:45 - ETĮ
16:47 - Kęstučio g.
16:48 - P.n. Maxima
16:51 - Savivaldybė
16:55 - Autobusų parkas
20:12 - Oruva
20:14 - Avalynės f.
20:15 - Vakarų g.
20:16 - Valančiaus g.
20:19 - Reivyčių g.
20:30 - ETĮ
20:33 - Kęstučio g.
20:34 - P.n. Maxima
20:40 - Autobusų parkas
07:22 - Oruva
07:25 - Sodų gatvė
07:28 - Draugystės gatvė
07:30 - Prekybos centras IKI
07:33 - Daukšos
07:35 - Turgus
07:38 - Savivaldybė
07:43 - Autobusų parkas