15:27 - Nociūnai
15:40 - Kėdainių autobusų stotis
15:52 - Dotnuva
15:58 - Akademija
16:03 - Mantviliškis
16:11 - Gudžiūnai
16:18 - Skėmiai
16:25 - Baisogala
16:45 - Šeduva
17:05 - Radviliškio autobusų stotis