13:00 - Nemenčinės plentas
13:40 - Pabradė
13:45 - Pavoverė I
13:53 - Zalavas
14:03 - Sariai
14:20 - Švenčionių autobusų stotis
14:33 - Didžiasalis
14:36 - Žydeliai
14:50 - Ignalinos autobusų stotis
15:00 - Kazitiškis
15:12 - Dūkštas
15:25 - Ežerynas
16:00 - Nemenčinės plentas
16:40 - Pabradė
16:45 - Pavoverė I
16:53 - Zalavas
17:03 - Sariai
17:20 - Švenčionių autobusų stotis
17:33 - Didžiasalis
17:36 - Žydeliai
17:50 - Ignalinos autobusų stotis
18:00 - Kazitiškis
18:12 - Dūkštas
18:25 - Ežerynas