13:15 - Nemakščiai
13:30 - Kryžkalnio autobusų stotis
13:33 - Vaidatoniai
13:36 - Košiai
13:39 - Tujainiai
13:42 - Gineikiai
13:47 - Kaltinėnai
13:52 - Ąžuolija
14:00 - Laukuva
14:13 - Labardžiai
14:25 - Rietavas
14:37 - Endriejavas
10:23 - Nemakščiai
10:35 - Kryžkalnio autobusų stotis
10:52 - Kaltinėnai
11:06 - Laukuva
11:28 - Rietavas
11:41 - Endriejavas