06:41 - Nausodis
06:45 - Ligoninė
06:47 - Ryto pagrindinė mokykla
06:49 - Vaižganto
06:51 - Paprūdžio
06:53 - Aikštė
06:55 - Plungės autobusų stotis
07:30 - Nausodis
07:34 - Ligoninė
07:36 - Ryto pagrindinė mokykla
07:38 - Vaižganto
07:40 - Paprūdžio
07:42 - Aikštė
07:44 - Plungės autobusų stotis
08:35 - Nausodis
08:39 - Ligoninė
08:41 - Ryto pagrindinė mokykla
08:43 - Vaižganto
08:45 - Paprūdžio
08:47 - Aikštė
08:50 - Plungės autobusų stotis
09:25 - Nausodis
09:29 - Ligoninė
09:31 - Ryto pagrindinė mokykla
09:33 - Vaižganto
09:35 - Paprūdžio
09:37 - Aikštė
09:39 - Plungės autobusų stotis
10:20 - Nausodis
10:24 - Ligoninė
10:26 - Ryto pagrindinė mokykla
10:28 - Vaižganto
10:30 - Paprūdžio
10:32 - Aikštė
10:34 - Plungės autobusų stotis
10:25 - Nausodis
10:29 - Ligoninė
10:31 - Ryto pagrindinė mokykla
10:33 - Vaižganto
10:35 - Paprūdžio
10:37 - Aikštė
10:39 - Plungės autobusų stotis
11:15 - Nausodis
11:19 - Ligoninė
11:21 - Ryto pagrindinė mokykla
11:23 - Vaižganto
11:25 - Paprūdžio
11:27 - Aikštė
11:29 - Plungės autobusų stotis
12:05 - Nausodis
12:09 - Ligoninė
12:11 - Ryto pagrindinė mokykla
12:13 - Vaižganto
12:15 - Paprūdžio
12:17 - Aikštė
12:19 - Plungės autobusų stotis
13:00 - Nausodis
13:04 - Ligoninė
13:06 - Ryto pagrindinė mokykla
13:08 - Vaižganto
13:10 - Paprūdžio
13:12 - Aikštė
13:14 - Plungės autobusų stotis
13:50 - Nausodis
13:54 - Ligoninė
13:56 - Ryto pagrindinė mokykla
13:58 - Vaižganto
14:00 - Paprūdžio
14:02 - Aikštė
14:04 - Plungės autobusų stotis
14:40 - Nausodis
14:44 - Ligoninė
14:46 - Ryto pagrindinė mokykla
14:48 - Vaižganto
14:50 - Paprūdžio
14:52 - Aikštė
14:54 - Plungės autobusų stotis
15:30 - Nausodis
15:34 - Ligoninė
15:36 - Ryto pagrindinė mokykla
15:38 - Vaižganto
15:40 - Paprūdžio
15:42 - Aikštė
15:44 - Plungės autobusų stotis
16:20 - Nausodis
16:24 - Ligoninė
16:26 - Ryto pagrindinė mokykla
16:28 - Vaižganto
16:30 - Paprūdžio
16:32 - Aikštė
16:34 - Plungės autobusų stotis
17:10 - Nausodis
17:14 - Ligoninė
17:16 - Ryto pagrindinė mokykla
17:18 - Vaižganto
17:20 - Paprūdžio
17:22 - Aikštė
17:24 - Plungės autobusų stotis
18:00 - Nausodis
18:04 - Ligoninė
18:06 - Ryto pagrindinė mokykla
18:08 - Vaižganto
18:10 - Paprūdžio
18:12 - Aikštė
18:14 - Plungės autobusų stotis
09:50 - Nausodis
10:00 - Plungės autobusų stotis
18:10 - Nausodis
18:20 - Plungės autobusų stotis
07:32 - Nausodis
07:36 - Ligoninė
07:38 - Ryto pagrindinė mokykla
07:39 - Paprūdžio
07:40 - Plungės autobusų stotis
14:32 - Nausodis
14:36 - Ligoninė
14:38 - Ryto pagrindinė mokykla
14:39 - Paprūdžio
14:40 - Plungės autobusų stotis
08:48 - Nausodis
08:52 - Ligoninė
08:58 - Ryto pagrindinė mokykla
08:59 - Paprūdžio
09:00 - Plungės autobusų stotis
18:58 - Nausodis
19:02 - Ligoninė
19:08 - Ryto pagrindinė mokykla
19:09 - Paprūdžio
19:10 - Plungės autobusų stotis
16:42 - Nausodis
16:45 - Ligoninė
16:48 - Ryto pagrindinė mokykla
16:49 - Paprūdžio
16:50 - Plungės autobusų stotis