Kryptis Naujoji Akmenė-Sablauskiai-Daubiškiai pirmyn*

P·A·T·K·P

06:35 Naujosios Akmenės autobusų stotis,

06:37 Aerouostas,

06:38 Pašakarniai,

06:42 Alkiškiai,

06:51 Alkiškiai,

06:45 Menčiai,

06:46 Užtvanka,

06:50 Užtvanka,

06:48 Sablauskiai,

06:54 Dabikinė,

06:54 Dabikinė,

06:55 III km.,

06:58 Akmenė,

07:00 Pušynas,

07:01 Dabikinėlė,

07:03 Laisvė,

07:05 Daubiškiai,

07:08 Daubiškiai,