11:22 - Mūro Strėvininkai
11:26 - Martiniškės
11:27 - Turloviškės
11:31 - Melioratorių gyv.
11:33 - Žiežmariai
11:35 - Žiežmarių kr.
11:42 - Aviliai
11:45 - Vladikiškių k.
11:48 - STASIŪNAI
11:50 - Kiemeliai
11:56 - Kęstučio g.
14:27 - Mūro Strėvininkai
14:31 - Martiniškės
14:32 - Turloviškės
14:36 - Melioratorių gyv.
14:38 - Žiežmariai
14:40 - Žiežmarių kr.
14:47 - Aviliai
14:50 - Vladikiškių k.
14:52 - STASIŪNAI
14:53 - Kiemeliai
14:59 - Kęstučio g.
14:59 - Mūro Strėvininkai
15:03 - Martiniškės
15:05 - Turloviškės
15:08 - Melioratorių gyv.
15:10 - Žiežmariai
15:12 - Žiežmarių kr.
15:16 - Aviliai
15:20 - Ščebnica
15:22 - Autoservisas
15:24 - Prekybos centras
15:25 - Teismo rūmai
15:26 - Centras
15:28 - Kęstučio g.
09:56 - Mūro Strėvininkai
09:59 - Martiniškės
10:01 - Turloviškės
10:02 - Melioratorių gyv.
10:03 - Žiežmariai
10:05 - Žiežmarių kr.
10:07 - Aviliai
10:13 - Ščebnica
10:19 - Ligoninė
10:19 - Autoservisas
10:23 - Prekybos centras
10:25 - Teismo rūmai
10:27 - Centras
10:30 - Kęstučio g.
07:03 - Mūro Strėvininkai
07:06 - Martiniškės
07:08 - Turloviškės
07:12 - Melioratorių gyv.
07:15 - Žiežmariai
07:18 - Žiežmarių kr.
07:25 - Aviliai
07:28 - Vladikiškių k.
07:35 - STASIŪNAI
07:37 - Kiemeliai
07:44 - Kęstučio g.
16:42 - Mūro Strėvininkai
16:45 - Martiniškės
16:46 - Turloviškės
16:50 - Melioratorių gyv.
16:52 - Žiežmariai
16:54 - Žiežmarių kr.
17:01 - Aviliai
17:04 - Vladikiškių k.
17:07 - STASIŪNAI
17:09 - Kiemeliai
17:13 - Kęstučio g.
15:09 - Mūro Strėvininkai
15:13 - Martiniškės
15:15 - Turloviškės
15:18 - Melioratorių gyv.
15:20 - Žiežmarių kr.
15:22 - Žiežmariai
15:27 - Aviliai
15:29 - Ščebnica
15:31 - Ligoninė
15:33 - Poliklinika
15:35 - Autoservisas
15:37 - Prekybos centras
15:39 - Teismo rūmai
15:41 - Centras
15:43 - Kęstučio g.
07:18 - Mūro Strėvininkai
07:21 - Martiniškės
07:23 - Turloviškės
07:26 - Melioratorių gyv.
07:28 - Žiežmariai
07:30 - Žiežmarių kr.
07:36 - Aviliai
07:38 - Ščebnica
07:39 - Ligoninė
07:56 - Ligoninė
07:42 - Poliklinika
07:58 - Poliklinika
07:44 - Autoservisas
07:45 - Prekybos centras
07:46 - Teismo rūmai
07:48 - Centras
07:49 - Kęstučio g.