07:18 - Miškų ūkis
07:21 - Tirkšlių paviljonas
07:38 - Seda
07:51 - Ž. Kalvarija
07:54 - Žerniai
08:20 - Plungės autobusų stotis
08:36 - Stalgėnai
08:50 - Rietavas
09:03 - Vėlaičiai
09:11 - Laukuva
09:21 - Ąžuolija
09:27 - Kaltinėnai
10:05 - Kryžkalnio autobusų stotis
16:07 - Miškų ūkis
16:12 - Tirkšlių paviljonas
16:24 - Nausodė
16:27 - Seda
16:33 - Uikiai
16:37 - Paplinkšė
16:40 - Gailiškiai
16:45 - Buožėnai
17:05 - Telšių autobusų stotis
17:16 - Krėpštai
17:23 - Žarėnai
17:27 - Šilų girinkija
17:40 - Varniai
17:54 - Požerė
17:59 - Laukuva miestelis
18:07 - Ąžuolija
18:13 - Kaltinėnai
18:17 - Gineikiai
18:21 - Tūjainiai
18:24 - Košiai
18:27 - Vaidatoniai
18:45 - Kryžkalnio autobusų stotis