08:25 - Mikytai
08:30 - Pagėgiai
08:40 - Stoniškiai
08:45 - Usėnai
08:48 - Žemaitkiemis I
08:58 - Juknaičiai
09:15 - Šilutės autobusų stotis
09:22 - Traksėdžiai
08:25 - Mikytai
08:30 - Pagėgiai
08:40 - Stoniškiai
08:45 - Usėnai
08:48 - Žemaitkiemis I
08:58 - Juknaičiai
09:15 - Šilutės autobusų stotis
09:22 - Traksėdžiai