08:40 Mikieriai,
08:43 Plykiškės,
08:48 Sedeikiai,
08:50 0,
08:53 Arlavietė,
08:56 Andrioniškis,
08:58 Moksleivių,
09:00 Latava,
09:02 Pagojė,
09:04 Vikonys,
09:06 Vėjeliškiai,
09:10 Anykščių autobusų stotis,
14:30 Mikieriai,
14:33 Plykiškės,
14:38 Sedeikiai,
14:40 0,
14:43 Arlavietė,
14:46 Andrioniškis,
14:48 Moksleivių,
14:50 Latava,
14:52 Pagojė,
14:54 Vikonys,
14:56 Vėjeliškiai,
15:00 Anykščių autobusų stotis,