14:05 Mažeikių autobusų stotis,
14:07 Kęstučio g.,
14:08 Algirdo g.,
14:12 ETĮ,
14:16 Kušlėnai,
14:19 Tulnikiai,
14:24 Montvydai,
14:28 Berželiai,
14:30 Leckava,
15:55 Mažeikių autobusų stotis,
15:57 Kęstučio g.,
15:57 Algirdo g.,
16:02 ETĮ,
16:06 Kušlėnai,
16:09 Tulnikiai,
16:14 Montvydai,
16:18 Berželiai,
16:20 Leckava,