11:54 - Markutiškiai
12:02 - Pageležiai
12:11 - Dainavos kryžkelė
12:18 - Senas paštas
12:20 - Basanavičiaus
12:30 - Ukmergės autobusų stotis
12:38 - Vidiškiai
12:40 - Šventupė
12:44 - Radiškis
12:51 - Staškūniškis
12:54 - Moliakalnis
12:57 - Kurklių I kaimas
13:07 - Biržinė
13:13 - Diktarai
13:17 - Leliūnai
13:23 - Antalgė
13:35 - Utenos autobusų stotis
13:38 - Turgus
13:43 - Vaikutėnai
13:45 - Jataučiai
13:47 - Radeikiai
13:54 - Daugailiai
14:04 - Antalieptė
14:15 - Dusetos
14:55 - Markutiškiai
14:57 - Ilgabradai
15:00 - Aklasis ežeras
15:04 - Pageležiai
15:09 - Bernotiškiai
15:14 - Dainavos kryžkelė
15:17 - Laibiškiai
15:23 - Kauno
15:35 - Ukmergės autobusų stotis
15:40 - Mūšia
15:43 - Vidiškiai
15:46 - Šventupė
15:50 - Radiškis
15:53 - Juodmiškis
15:56 - Dejūnai
16:00 - Staškūniškis
16:03 - Moliakalnis
16:06 - Kurklių I kaimas
16:10 - Desiūkiškiai
16:15 - Miškininkiai
16:18 - Biržinė
16:22 - Klevėnai
16:25 - Diktarai
16:29 - Leliūnai
16:33 - Ažugiriai
16:36 - Antalgė
16:39 - Jasonys
16:55 - Utenos autobusų stotis
16:58 - Turgus
17:03 - Vaikutėnai
17:06 - Jataučiai
17:09 - Radeikiai
17:12 - Daržiniai
17:15 - Bajoriškiai
17:18 - Daugailiai
17:21 - Drasėnai
17:26 - Antalieptė
17:29 - Šilinė
17:32 - Noršėnai
17:37 - Padustėlis
17:40 - Dusetos