06:30 - Marijampolės autobusų stotis
06:34 - J. Dailidės g.
06:40 - Gižų pieninė
06:45 - Antupiai
07:00 - Vilkaviškio autobusų stotis
07:15 - Žalioji
12:25 - Marijampolės autobusų stotis
12:29 - J. Dailidės g.
12:36 - Gižų pieninė
12:41 - Antupiai
12:55 - Vilkaviškio autobusų stotis
13:02 - Pervaža
13:07 - Klausučiai
13:13 - Žalioji
13:40 - Marijampolės autobusų stotis
13:41 - J. Dailidės g.
13:50 - Gižų pieninė
13:55 - Antupiai
14:10 - Vilkaviškio autobusų stotis
14:15 - Pervaža
14:19 - Klausučiai
14:22 - Žalioji
06:30 - Marijampolės autobusų stotis
06:34 - J. Dailidės g.
06:40 - Gižų kryžkelė
06:45 - Antupiai
07:00 - Vilkaviškio autobusų stotis
07:15 - Žalioji